Terapeutyczny olej na porost włosów (Biotique Bio Bhringraj)

bhringraj.jpgBiotique to marka produktów pielęgnacyjnych, która charakteryzuje się tym, że wszystkie kosmetyki wychodzące spod jej skrzydeł bazują na zasadach i składnikach zaczerpniętych z ajurwedy, starożytnej medycyny naturalnej z rejonu Indii. Jednym ze sztandarowych produktów Biotique jest popularny, terapeutyczny olej na porost włosów Bio Bhringraj. Jak działa? Dlaczego działa? O tym poniżej.

Ajurwedyjska receptura

Terapeutyczny olejek Bio Bhringraj to kosmetyk o działaniu leczniczym, który został opracowany na podstawie tradycyjnej receptury hinduskiej. Przyśpieszanie wzrostu włosów i eliminowanie problemów osłabionych włosów to kwestia idealnie dobranych proporcji najlepszych składników prosto z natury. Tradycyjna medycyna indyjska oznacza gwarancję skuteczności.

Co znajdziemy w składzie?

Olejek na porost włosów Bio Bhringraj od organicznej marki Biotique to kompleksowy zestaw indyjskich ziół i dodatkowych składników zapewniających najlepsze działanie. W oleju Bio Bhringraj znajdziemy:

  • Olej Bhringraj z rośliny Eclipta Alba (tzw. władcy włosów)
  • Olej Amla z owoców rośliny o takiej samej nazwie
  • Olej Brahmi z kolejnej indyjskiej rośliny
  • Ekstrakt kwiatu Tesu
  • Wyciąg z lukrecji
  • Krowie mleko
  • Kozie mleko

Działanie oleju Bio Bhringraj

Stuprocentowo naturalny olej do włosów Bio Bhringraj to skoncentrowana formuła najlepszych indyjskich składników, które mają skutecznie leczyć łysienie. Co ciekawe, Bio Bhringraj to olej na porost włosów, który eliminuje przyczyny wypadania włosów i leczy schorzenia włosów oraz skóry głowy, a nie wyłącznie wspiera tak, jak inne oleje roślinne. Olej Bhringraj Biotique wmasowany w skórę głowy okrężnymi ruchami zapewnia wzrost włosów, pojawianie się nowych kosmyków i wyeliminowanie problemu siwienia. Kompleksowe odżywienie skóry głowy i wzmocnienie cebulek włosów sprawia, że już 30-minutowe sesje olejowe przed myciem włosów, wykonywane regularnie, przynoszą widoczne efekty i poprawę kondycji włosów.